Przejdź do treści

Automaty do bram garażowych „Automat”.

automaty do bram

automaty do bramW ostatnim numerze gazety „Wieści z Kołobrzegu” na stronie poświęconej drobnym obwieszczeniom znaleźć można było między innymi ogłoszenie zatytułowane: „Automaty do bram garażowych „Automat”. Treść samego ogłoszenia brzmiała w sposób następujący: „Jeżeli planujecie Państwo zainstalowanie automatów do bram garażowych, to zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.

Nasze przedsiębiorstwo „Automat” posiada piętnastoletnie doświadczenie w produkcji automatów do bram garażowych. Produkowane przez nas automaty do należą do najlepszych urządzeń tej klasy. Zostały one docenione między innymi na Targach Poznańskich, na których otrzymały wyróżnienie „Polski Produkt Roku dwa tysiące dwanaście”. Do produkcji naszych automatów wykorzystujemy najnowszej generacji sprzęt oparty o światowe standardy CDE. Dzięki temu nasze automaty są praktycznie niezawodne. Dobór odpowiedniego rodzaju stali oraz metalu, jakiego używamy przy ich produkcji, sprawia, że są one odporne na bardzo niskie, jak i wysokie temperatury. Poza tym, pamiętać należy, że na nasze wyroby dołączamy dożywotnią gwarancję. Oferujemy promocyjne ceny.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego salonu przy ulicy Konstancjusza dwa A. Nasz salon otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach od ósmej do osiemnastej”.