Przejdź do treści

Domy na miarę XXI wieku

inteligentny dom

Firma iHMS jest doświadczoną spółką a jej biuro mieści się w Białymstoku. Firma zajmuje się produkowaniem oprogramowania oraz sprzętów dla rynku inteligentnego domu i budynku. Spółka rewiduje się licznymi certyfikatami i referencjami, co zapewnia o ich doskonałej biegłości w rynku i profesjonalnemu podejściu do tworzonej pracy.

Inteligenty dom cechuje się małym wyrzucaniem dwutlenku węgla do atmosfery. Jego system nakierowany jest na zdobywanie pieniędzy podczas robienia różnych zadań – możliwe jest to dzięki montażu automatyki budowlanej sterującej w wielu typach pokoi: od instalacji gazowej i elektryczności do odprowadzania ścieków. Najistotniejszą jego cechą jest oszczędzanie energii, stawiając komfort lokum na dalszym polu. Z kolei w systemie inteligentnego budynku przede wszystkim zwraca się uwagę na jakość życia jego mieszkańców, stąd automatyka służy przede wszystkim upraszczaniu robienia dziennych obowiązków. Wobec tego, inteligentny budynek może zająć się osuszaniem naszego ogrodu oraz, czy też zapewnieniem odpowiedniej temperatury w mieszkaniu. Panele sterujące umożliwiają nad ogółem systemu zapanować, z kolei panele dotykowe dzięki logicznemu interfejsowi są łatwe i poręczne w używaniu. IHMS pochwalić się może robieniem zleceń dla takich firm jak Państwowy Szpital Zespolony w Białymstoku czy też Aqua Parku w Suwałkach. Zawodowcy w swej dziedzinie gotowi są odpowiedzieć na każde zapytanie, aby zainteresowany dobrałwyłonił dla siebie optymalne rozwiązanie.

Dodatkowo, w ofercie działalności są programy szkoleniowe i nieodpłatne wsparcie techniczne, które gwarantowane jest wszystkim użytkownikom produktów firmy.