Przejdź do treści

Dwutlenek węgla poprawia kondycję skóry pod oczami

Problemem wielu osób są cienie pod oczami, które nie wyglądają estetycznie. Często pojawiają się na skutek nieprzespanej nocy i zmęczenia, gdyż prowadzi to do zastoju limfy. Pomocne bywają zimne okłady. W przypadku, kiedy sińce pojawiają się na skutek predyspozycji genetycznych, warto odwiedzić gabinet medycyny estetycznej, gdzie może skorzystać z różnych zabiegów, które okazują się skuteczne. Doświadczony personel dobierze odpowiednią metodę, która przyniesie oczekiwane rezultaty.

Gładka skóra pod oczami dzięki karboksyterapii

karboksyterapia pod oczy białystokJedną z nich jest karboksyterapia pod oczy Białystok to miejsce, gdzie dzięki aplikacji medycznego dwutlenku węgla może poprawić wygląd skóry, pozbyć się worków i cieni pod oczami, a także zmarszczek. Zabieg poprawia wygląd skóry, stymuluje produkcję kolagenu. Pomaga skutecznie walczyć z problemem, jakim są cienie i zmarszczki pod oczami. Pojawiają się często na skutek słabej cyrkulacji krwi w obrębie powieki dolnej oraz górnej. Zabieg zwiększa ukrwienie skóry pod oczami, stymuluje produkcję kolagenu. W efekcie tego okolice oczu rozjaśniają się, a obrzęki zmniejszają. Zabieg jest bezbolesny, trwa krótko, nie wymaga okresu rekonwalescencji. Z metody tej mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Karboksyterapia jest zabiegiem, który skutecznie radzi sobie z cieniami i workami pod oczami, a także zmarszczkami. Jest nieinwazyjny, może być wykonywany nie tylko na skórę twarzy i wokół oczu, a także w innych miejscach. Poprawia kondycję skóry, jest wyjątkowo skuteczny. Przy użyciu specjalnego urządzenia następuje wstrzyknięcie dwutlenku węgla. Przez kilka minut po zabiegu może być odczuwalne delikatne rozpychanie skóry, jednak zabieg nie jest bolesny. Wpływa na odbudowę komórkową, dotlenia skórę i odżywia ją. Zabieg ten często jest wykonywany w okolicach oczu, gdyż daje wyjątkowy efekt, poprawia kontur, zmniejsza sińce i worki oraz cienie pod oczami. W efekcie tego skóra wokół oczu staje się ujędrniona i zagęszczona, co sprawia, iż zmarszczki są zdecydowanie mniej widoczne. 

Sposobem na to, by uzyskać najlepsze efekty jest wykonanie serii zabiegów. Ich ilość powinna być indywidualnie dobrana do każdego przypadku. Zależy to głownie od kondycji skóry wokół oczy. Z karboksyterapii można skorzystać także w celu pozbycia się innych defektów urody, jak cellulit, rozstępy, niepożądana tkanka tłuszczowa. Wykazuje wszechstronne działanie, może być wykonywany na każdą część ciała. Terapia dwutlenkiem węgla jest bezpieczna, wyjątkowo skuteczna, sprawdza się w wielu sytuacjach.