Przejdź do treści

Funkcjonalne bramy do domu

ogrodzenie

Potrzebne były mi bramy. Nie podobały mi się stare, które wykorzystywał dawny właściciel domu, w którym obecnie mieszkam. Wszystko inne było utrzymane w dość ciekawym i wartym docenienia stylu, a te bramy jakieś takie dziwne.

Co to znaczy, że bramy są funkcjonalne?

ogrodzenieZupełnie nie komponowały mi się z całym terenem i z domem. Były wyjątkowo ciężkie, a całe obejście robiło wrażenie takiej przytulnej gospody. Nie wiem więc dlaczego zastosowano takie Ogrodzenia-warszawa kute i dlaczego przez takie wielkie przejścia miało się wchodzić na teren. Stwierdziłam, że to będzie pierwsza rzecz, jaką zrobię w tym domu. Wymienię bramy na bardziej funkcjonalne i poczuję się lepiej. Warszawa oferowała mi szeroki wybór tego asortymentu. Nie chciałam, żeby były czarne, więc rozglądałam się za innymi odcieniami. W końcu coś przypadło mi w miarę do gustu. Teraz dom wygląda o wiele lepiej z zewnątrz. Cały budynek był już piękny wcześniej, ale jednak musiałam wymienić jeszcze balustrady, bo też były w stylu tych bram, które tak jakoś zupełnie mi się nie podobały. Odpowiednią firmę podpowiedziała mi koleżanka, która zresztą w niej wcześniej pracowała. Było to w Warszawie i był tam szeroki asortyment. Rzeczywiście znalazłam bez problemu coś dla siebie. Warto czasami zapytać się kogoś, kto miał styczność z daną branżą, co wybrać.

Obecne elementy są znacznie bardziej funkcjonalne od tych, które miał poprzedni właściciel, a do tego są także bardziej estetyczne. Poza tym nie planuję na razie nic w domu więcej zmieniać. Mieszka mi się w nim świetnie.