Przejdź do treści

Gadżety dla firm z nadrukiem

  • przez

 

Każdy z nas ma pewne marzenia i stara się je zrealizować. Ja po kilku latach pracy w zawodzie, jako chemik, zdecydowałam się przekwalifikować i zmienić zawód. Zostałam stylistką paznokci i założyłam swoją małą firmę, z myślą i nadzieją, że za jakiś czas uda mi się ja powiększyć o kilka osób, a także rozszerzyć działalność o kilka dodatkowych stanowisk. 

Jak dodatkowo można zachęcić i pozyskać klientów?

koperta firmowa z nadrukiemZ dnia na dzień miałam coraz więcej klientów. Zdecydowałam się także na zareklamowanie mojej firmy, aby pomóc jej się rozwijać. Stworzyłam ciekawe logo, nazwę, a także przygotowałam ulotki. Zdecydowałam się także na koperty z nadrukiem. Uważam, że dobra koperta firmowa z nadrukiem dobrze będzie się prezentować jeżeli będą wysyłała korespondencję zarówno do moich klientów, jak i do firm produkujących kosmetyki, na których pracuję. Od każdego klienta w ramach ewidencji i wypełniania ankiety, dostawałam adres i podstawowe dane

, oczywiście zgodnie z prawem. I dla każdego klienta co rok wysyłałam dodatkowy rabat urodzinowy na skorzystanie z wybranej usługi. Zwykle takie bony były chętnie wykorzystywane, a także zawsze chwalona została koperta. Osoby, które nie spodziewały się żadnej korespondencji ze strony firmy kosmetycznej na widok samej koperty miały miłe wspomnienia, dodatkowy rabat sprawił, że większość osób zaczęła regularniej przychodzić na stylizację paznokci. Warto zlecić zrobienie nadruku dobrej firmie drukarskiej, tak aby nadruk był jak najlepszej jakości, tak samo jak koperta, na której on się znajduje. Jeżeli sami nie mamy pomysłu na nadruk warto zlecić grafikowy wykonanie koperty firmowej z nadrukiem, tak aby całość prezentowała się doskonale i w pełni oddawała charakter i zaangażowanie właściciela firmy. Takie koperty kosztują troszkę drożej niż standardowe jednak uważam, że z pewnością warto zdecydować się na nie. Warto zdecydować się na nietypowe zabiegu reklamujące naszą firmę, tak aby została ona z łatwością zapamiętana i dobrze wspominana. Zaopatrzyłam się w trzy wielkości kopert standardowych, a także dwie wielkości kopert zabezpieczonych folią bąbelkową.

Rozwijając firmę warto zastosować nieduże zabiegi, które pozwolą nam zareklamować firmę i wzbudzić pozytywne uczucia. Ja zdecydowałam się na koperty z własnym nadrukiem, było to logo firmy i dane teleadresowe. Był to dobry pomysł, a klienci, którzy dostawali w nich zarówno ulotki reklamowe jak i najnowsze rabaty i promocje byli zachwyceni estetyka i pomysłem wykonania kopert i chętnie wracali i zapraszali swoich znajomych, przez co moja firma szybko się rozrosła.