Przejdź do treści

Gdzie umieścić firmowy nadruk?

  • przez

Jeśli chodzi nam po głowie oryginalna forma reklamy działalności gospodarczej, to kubki kuchenne będą doskonałym pomysłem. Przede wszystkim dlatego, że korzystają z nich wszyscy – bez względu na wiek, płeć czy wykonywaną profesję. Oprócz tego, mogą one stanowić miły upominek zarówno dla pracowników firmy, jak i dla kontrahentów na spotkaniach biznesowych.

Praktyczny kubek z firmowym nadrukiem

praktyczny kubek z nadrukiem na zamówienieZ zastawy kuchennej korzysta każdy. Herbata czy kawa z ulubionych kubków lub filiżanek to chwila relaksu w trakcie dnia, na którą pozwalamy sobie często również w pracy. Każdy z nas posiada ulubione naczynie z którego pija gorące napoje. Warto więc wykorzystać to jako sposób promowania własnej działalności. Doskonałym sposobem promocji branży może być przecież praktyczny kubek z nadrukiem na zamówienie. Na stronach internetowych znajdziemy zarówno gotowe projekty, jak i modele kubków lub filiżanek. Występują w wielu wariantach zarówno kolorystycznych, jak i pojemnościowych. Można też zamówić całe zestawy z imbryczkiem do parzenia herbaty lub dzbanuszkiem do rozlewania kawy i dodatkowymi filiżankami. W komplecie znajdziemy także eleganckie spodeczki do zestawów. Istnieje możliwości stworzenia indywidualnego projektu we współpracy z grafikiem, który wykorzysta nasze logo do kompozycji nadruku lub stworzy je od podstaw. Będzie to wyjątkowo oryginalny sposób na rozreklamowanie własnego biznesu lub konkretnych usług. Na kubeczkach można umieścić wszystko. Za każdym razem, kiedy ktoś będzie pił z nich pyszny napój, skojarzy to z możliwością współpracy biznesowej. Do wyboru mamy zarówno kubki kuchenne standardowe, jak i termiczne, które będzie można zabrać w teren bez utraty temperatury wlanego do środka napoju. Wybrane modele posiadają też przykrywki do parzenia herbaty lub podtrzymania ciepłoty płynu przez dłuższy czas. Oprócz tego, eleganckie kubki mogą stanowić prezent dla pracowników firmy, dodatek do paczek na święta, a także nagrodę w comiesięcznych konkursach. Możemy też obdarować nimi kontrahentów na spotkaniach biznesowych, wręczyć na konferencjach, zawieźć na targi branży lub wyposażyć nimi pracowniczą kuchnię.

Okazji do tego, by wręczyć kubek z logo firmy zapewne będzie wiele. Zarówno w sytuacjach formalnych na terenie korporacji, jak i prywatnych – jako nasz branżowy znak rozpoznawczy na rynku. Jest to niezwykle praktyczny, ale i efektowny gadżet, który zapewni nam skuteczną reklamę działalności gospodarczej lub usług, a także zagwarantuje sympatię i przychylność osób nim obdarowanych.