Przejdź do treści

Jak dbać o ideal lux lampy?

ideal lux lampy

Piękne wyposażenie domu to duma jego mieszkańców. By rzeczywiście przez lata prezentowało się bez zarzutu warto dołożyć starań, by o nie dbać w najlepszy możliwy sposób. na przykład tkaniny, z których wykonane są koce, narzuty, piękna pościel czy też inne tekstylia pierzemy w odpowiedniej temperaturze i traktujemy je w taki sposób jak zalecił producent.

Ideal lux lampy – należy odpowiednio czyścić

ideal lux lampyPodobnie jest z dywanami. Tak samo warto także dbać o ekskluzywne lampy włoskie. Będą się nie tylko dobrze prezentować, ale również dadzą nam więcej światła. nie od dziś wiadomo, że nawet nieduża warstewka kurzu sprawia, że światło świeci nie tak intensywnie. Z drugiej stronie na niektórych materiałach z których stworzone są lampy włoskie bardzo dobrze widać każde zabrudzenie i kurz. W jaki sposób więc dbać o lampy?Jeżeli nie jesteśmy tego pewni, to najlepiej zasięgnąć rad wprost od producenta. Wystarczy tylko znaleźć w sieci stronę, która jest promowana słowami: artemide lampy czy też na przykład ideal lux lampy i napisać do dystrybutorów czy producentów z pytanie, jak zadbać o rodzaj lampy,który mamy. Najbezpieczniej używać łagodnych środków, jak ściereczka zwilżona odrobiną wody z płynem do naczyń, który nie pozostawia osadu.

Szkło efektywnie czyści się wodą z odrobiną octu zaś elementy tekstylne można oczyścić z kurzu rolką podobną jak ta do zbierania sierści kociej z tapicerki. Na pewno nie wolno używać substancji żrących, ponieważ mogłyby uszkodzić farbę czy odbarwić tkaninę na lampie.