Przejdź do treści

Kominki i parapety w moim domu

parapety

Zawsze chciałam mieć w domu kominek. W domu u mojej babci taki stał i pewnie dlatego kojarzył mi się on z czymś przyjemnym, ciepłym i rodzinnym. Wiedziałam, ze kiedy razem z mężem będą budować własny dom to na pewno postawię sobie z pokoju dziennym kominek.

Parapety może z kamienia?

parapetyPowinno to być pomieszczenie w którym może się znaleźć cała rodzina i miło spędzić czas. Powinno to być rodzinne pomieszczenie, pełne ciepła i dobrej atmosfery. Dlatego też kominki były dla mnie ważne. Chodziłam po sklepie budowlanym w poszukiwaniu odpowiedniego kominka. Możliwości jest teraz naprawę sporo, więc jest w czym wybierać. Ostatecznie uznałam, ze biokominki mi się najbardziej podobają, a mój mąż przyklepał wybór. Kominki muszą być odbudowane, więc przy zakupie kominków od razu kupiliśmy tez kamień i zaczęliśmy szukać osoby, która by to wszystko wykonała. Na szczęście nie było to trudne zajęcia. Do tego dobraliśmy odpowiednie parapety z kamienia. Będą one rewelacyjnie pasować do naszych kominków. Wtedy pomieszczenie na pewno będzie dobrze wyglądało. Montaż kominka również przebiegał bardzo sprawnie. Specjalista nie narobił dużego bałaganu, a wszystko wyglądało jak należy. Teraz mogę się cieszyć kominkiem we własnym domu. Często z niego korzystamy, nie tylko podczas rodzinnych spotkań, ale również na co dzień się nam zdarza.

To także dobre źródło ciepła. Teraz nasze parapety i kominek ze sobą współgrają, a cały pokój dzienny wygląda bardzo przytulanie. Cieszę się, że dokonałam dobrego zakupu kominka i wszystko się udało zrealizować.