Przejdź do treści

Kot i renowacja betonu

renowacja betonu

Koty to ciekawskie stworzenia i lubią wchodzić, tam gdzie zabraniamy im się zjawiać. Także i mój kot Rademenes lubi wchodzić tam gdzie nie może, o taka już jego kocia natura, którą niestety, ale kocham. Przecież koty nie rozumieją, co im się zakazuje, a co mogą robić.

Renowacja betonu z kotem nie jest łatwa

renowacja betonuOstatnio musieliśmy się zająć naprawą posadzki przed naszym domem, gdyż po wielu latach uległa ona degradacji oraz uszkodzeniu. Więc, była potrzebna naprawa posadzki, która postanowiliśmy wykonać sami. Była nam potrzebna zaprawa naprawcza do betonu. Wykonanie jej przypominało wykonanie tradycyjnej zaprawy betonowej. Tak więc, wykonaliśmy szalunki, aby czasem nasza zaprawa renowacja betonu, nie rozlała się na nasz trawnik. I mogliśmy już przejść do takiej czynności jak naprawa betonu. Wszystko na szczęście poszło sprawnie i szybko. Pozostawiliśmy do rana zaprawę, aby wyschła. Jednak, gdy rano wyszliśmy, to zobaczyliśmy, że cała nasza posadzka betonowa jest w śladach kota. No tak nasz Rademenes postanowił zostawić ślad po sobie, w sumie nie ślad, a całe mnóstwo śladów. Dziwne także jest to, że jak on się wydostał na zewnątrz, staraliśmy się, aby został na noc w domu, ale jednak ten spryciarz jakoś się musiał wydostać na zewnątrz. Musiał prześlizgnąć się między nogami, jak moja sistra wczoraj wychodziła od nasz.

Mimo to, że teraz mamy posadzkę przed domem w śladach kota, to i tak kocham mojego Rademenes-a. Przecież nie chciał tego zrobić, on tylko spacerował sobie przed naszym domem, jak to zwykle ma w zwyczaju.