Przejdź do treści

Limuzyną na wesele w województwie pomorskim

Ślub to dla wielu osób najważniejszy dzień w życiu, każdy element organizacji powinien być na wysokim poziomie. Pary Młode wiele miesięcy planują wystrój sali, miejsca ceremonii i wiele innych kwestii organizacyjnych. Po wyborze wymarzonej sali oraz dekoracji w głowach pary młodej pojawia się dość ważne pytanie. Czym do ślubu?

Pierwsza małżeńska podróż limuzyną

limuzyna na wesele pomorskieTuż po wzruszającej przysiędze małżeńskiej i serdecznych życzeniach gości następuje czas na pierwszą podróż w małżeńskie. Na razie tylko w kierunku sali weselnej, ale to i tak ważna chwila. Jakie auto wybrać w tym wyjątkowym dniu? Przede wszystkim takie, które podoba się parze młodej. Może to być nowoczesny samochód bez dachu (uwaga na welon), zabytkowe auto w stylu retro, a nawet luksusowa limuzyna. Pary młode, które wiedzą, czego chcą, bez problemu poradzą sobie z wyborem odpowiedniego środka transportu wśród dostępnych ofert, a co z tymi parami, którym podoba się wszystko albo – co gorsza nic? I tu pojawia się limuzyna na wesele pomorskie! Limuzyna sprawdzi się o każdej porze roku, współgra z każdym stylem wesela i co najważniejsze ma wystarczająco miejsca, aby komfortowo zasiąść w przepięknej sukni ślubnej, nie tylko z Panem Młodym, ale również z bliskimi. Suknia panny młodej wraz z trenem i welonem zajmuje często naprawdę sporo miejsca, więc po co gnieździć się w ciasnych sportowych autach? Dla zwolenników długich limuzyn czeka luksusowy i z efektownym wnętrzem Hummer, który powinien sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów i tym samym zrobić ogromne wrażenie na gościach. Ważnym elementem podczas wyboru pojazdu do ślubu jest klimatyzacja. Ścisły sezon weselny trwa od maja do końca września, jak wiadomo – temperatury w tym okresie są bardzo wysokie. Klasyczne samochody z dawnych lat lub te z czasów PRL nie są wyposażone w klimatyzacje, limuzyny jako luksusowe pojazdy poza klimatyzacją wyposażone są również w mini bar, telewizor i audio. Firmy oferujące wynajem limuzyny na wesela zapewniają także szofera, który w eleganckim ubiorze zajmie się bezpiecznym transportem. 

Obecnie na rynku można spotkać wiele ciekawych ofert transportu w dniu ślubu. Wśród sportowych i luksusowych aut, aut w stylu retro, a nawet dorożek i karet limuzyny są jednym z chętniej wybieranych rozwiązań nie tylko podczas ślubów i wesel. Przy wyborze idealnego pojazdu Pary Młode powinny pamiętać o tym, że to ich dzień, w którym warto spełnić własne marzenia i pragnienia. Dzięki temu dzień ślubu stanie się jeszcze piękniejszym.