Przejdź do treści

Meble systemowe, stołki barowe i dokupywanie elementów

stołki barowe

Kiedy urządzałam swoją sypialnię, jak i całe mieszkanie to tak jak wszyscy nie zastanawiałam się nad możliwymi remontami, dokupywaniem elementów, czy wymienianiem ich. W końcu kupujemy meble, żeby służyły nam przez lata, a nie żeby je co chwila wymieniać i kupować nowe.

Stołki barowe były nadal w sklepie

stołki baroweNie spodziewałam się jednak, że kupowanie mebli może być takie kłopotliwe. Dopiero kiedy szukałam dodatkowej szafki do swojej sypialni to odkryłam to. Miałam kupione meble systemowe, czyli łózko, dwie szafki nocne dla mnie i dla męża. To nam wystarczało, ponieważ poza tym w sypialni mieliśmy tylko szafę z drzwiami przesuwanymi z lustrami, więc można powiedzieć, ze nie miała ona koloru poza listwami na górze i na dole do przesuwania drzwi. Jednak z czasem zaczęło nam brakować trochę miejsca i chcieliśmy dokupić do tego szafkę z szufladami. Kiedy kupowaliśmy nasze meble systemowe to były one w sprzedaży, ale nie były nam wtedy potrzebne, tak jak krzesła barowe. Zajrzeliśmy na stronę sklepu, żeby znaleźć tę szafkę i ją zamówić, ale jej nie było. Na innych stronach też nie. Może nie ma jej w magazynach? W końcu to zestaw który kupiliśmy kilak lat temu, góra trzy lata i wtedy to była nowość. Widzimy, że są stołki barowe i łóżka z tej kolekcji, nawet meble młodzieżowe były pasujące, ale szafek nie było. Zadzwoniliśmy i okazało się, ze ta kolekcja im się nie sprzedawała i się z niej wycofali. Jedynie na rynku wtórnym możemy coś poszukać.

Faktycznie, obdzwoniliśmy jeszcze kilka sklepów meblarskich, ale żaden z nich nie miał dla nas brakującego elementu. Znaleźliśmy naszą szafkę na portalu aukcyjnym i to w naszym mieście, więc za transport nie zapłacimy. Szafka była w dobrym stanie i teraz mamy cały komplet w sypialni.