Przejdź do treści

Notesy klejone dla każdego

Czy kiedykolwiek znaleźliście się w sytuacji, kiedy musieliście szybko coś zanotować, jednak nie mogliście znaleźć ani kawałka wolnej kartki? Zapewne duża część z nas myślała wówczas o zakupie dobrego notesu z kartkami, które można wydzierać i sporządzać na nich notatki. To dobra inwestycja, zwłaszcza, gdy wykonujemy pracę biurową, studiujemy lub się uczymy i często musimy szybko zanotować pewne informacje.

Drukowanie profesjonalnych notesów

dobre notesy klejone - drukowanieW dzisiejszych czasach duża część z nas rezygnuje z używania papieru. Piszemy i notujemy na komputerze, czytamy książki i czasopisma, korzystając ze specjalnych czytników, nasza praca też w dużej mierze opiera się na wykorzystaniu nowych technologii. Nie możemy jednak zapomnieć o tym, że papier wciąż stanowi istotną część naszego życia. Drukujemy na nim różne rzeczy, sporządzamy szybkie notatki, a książki w formie papierowej wciąż mają swoje bardzo szerokie grono gorących zwolenników. Dlatego nie rezygnujmy tak łatwo z notatek sporządzanych w formie papierowej. By były one efektywne, potrzebny nam jest odpowiedni notes, najlepiej z wydzieranymi kartkami, które następnie można umieścić na korkowej tablicy lub w innym widocznym miejscu. Jeśli interesują nas dobre notesy klejone – drukowanie ich na zamówienie jest dość popularną usługą w wielu drukarniach. Możemy wybrać kolor i styl okładki, a także określić, ile stron powinien mieć nasz notatnik. Najbardziej opłacalny jest druk hurtowy, dlatego możemy zebrać zamówienia na takie notesy na przykład w miejscu pracy czy na uczelni, i złożyć się razem z grupą innych chętnych. Na pewno warto zakupić taki notes i mieć go zawsze pod ręką, na przykład na biurku. Jeśli niespodziewane zadzwoni do nas szef z ważnymi informacjami, będziemy w stanie szybko je zanotować, by nic nam nie umknęło. Taką kartkę z wiadomościami dla całego zespołu można bardzo łatwo wydrzeć z notatnika i dodać do bieżących ogłoszeń na korkowej tablicy, by wszyscy mieli do nich łatwy dostęp. Notatnik przyda się też studentom, którzy podczas jednego dnia muszą robić notatki z kilku przedmiotów.

Wydawać by się mogło, że społeczeństwo wraz z upowszechnieniem się pracy na komputerze odejdzie całkowicie od używania papieru. Okazuje się jednak, że pogląd ten nie jest w pełni właściwy. Wciąż jeszcze wielu z nas nie wyobraża sobie dnia w pracy bez notatnika leżącego na biurku. Dzięki klejonym, wydzieranym kartkom można szybko sporządzać notatki, a następnie dzielić się z nimi z kolegami i koleżankami z pracy lub uczelni.