Przejdź do treści

Nowoczesne rozwiązania do kuchni

szklane panele

szklane paneleKuchnia jest centralnym pomieszczeniem w każdym domu, w którym spędza się bardzo dużo czasu. W związku z tym szczególnie warto zadbać o to, aby kuchnia była przytulna , praktyczna i funkcjonalna. Funkcjonalność w kuchni to podstawa. Przede wszystkim należy zastosować w kuchni takie materiały i takie rozwiązania, dzięki którym bardzo łatwo będzie zachować w kuchni ład i porządek.

Przykładem mogą być panele kuchenne, które stosuje się do wyłożenia powierzchni ścian, pomiędzy szafkami kuchennymi. panele kuchenne można zamówić w wybranym przez siebie kolorze. Bardzo dobrze jest, kiedy kolor panele współgra z kolorem blatu kuchennego. panele zazwyczaj wykonane są z tworzywa sztucznego. Dzięki gładkiej i jednolitej powierzchni panele można z łatwością utrzymać w czystości i porządku. Kiedy pojawiają się jakieś zabrudzenia wystarczy je jedynie przetrzeć wilgotną ścierką. panele zazwyczaj mają świecącą powierzchnię, dzięki czemu zabrudzenia są zdecydowanie mniej widoczne.
W sprzedaży dostępne są także szklane panele, które z uwagi na swoją cenę nie są tak często stosowane. Istnieje możliwość wykonania nadruku na panelu. Takie rozwiązania świetnie sprawdzają się zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach. Druk na szkle może przedstawiać ulubione kwiaty, owoce czy warzywa. Istnieje także możliwość przygotowania druku na szkle według indywidualnego projektu klienta. Panele szklane są także bardzo odporne na zniszczenia i na zarysowania. Doskonale prezentują się w połączeniu z meblami kuchennymi w jednolitym kolorze np. z białymi albo czarnymi.

Panele kuchenne z nadrukiem dostępne są na indywidualne zamówienie. Można je zamówić za pośrednictwem strony internetowej lub w sklepie sprzedawcy, które oferuje kuchnie na wymiar i całe związane z tym zaplecze produktów.