Przejdź do treści

Podglądacz z naprzeciwka i plisy

plisy

Mieszkam w pięknym i malowniczym mieście jakim jest szczecin. Zajmuje się obróbką tekstów i webmasteringiem dla pewnej znanej firmy. Krótko mówiąc mam pracę biurową, którą mogę wykonywać w domu.

Szczecińskie plisy i zasłanianie okien

plisyPewnego dnia na przeciwko mojego mieszkania w bloku na czwartym pietrze ktoś się wprowadził. Nie zwracałem na to zbytnio uwagi, aż do pewnego dnia, w którym w mojej skrzynce na listy znalazłem zdjęcia z okna na przeciwko. Na zdjęciach widniałem ja, we własnej osobie, gdy pracowałem, gdy spałem a nawet gdy jadłem. Przeraziłem się, jednak nie chciałem mieszać do tego policji, ponieważ nie miałem na to czasu. Bez namysłu udałem się do sklepu, w którym sprzedają żaluzje i rolety. Poprosiłem doradcę o to, aby doradził mi jaką zasłonę okien mam wybrać, aby nie było nic widać i przepuszczały jak najmniej światła, bo nie ukrywam, ze po południu w moim mieszkaniu robi się strasznie gorąco, wiec i tak musiałem kupić jakieś osłony. Sprzedawca popatrzył się na mnie i zaprowadził w pewne miejsce. Plisy szczecin – powiedział poważnym tonem. To jest tom czego pan szuka – dodał. Jest to nowość na rynku, dzięki któremu nie będzie pan się musiał więcej martwić namolnym sąsiadem czy gorącem w pana mieszkaniu. To rozwiązanie nie było tanie, jednak mogłem sobie na nie pozwolić. Po zakupie plisów pojechałem do domu wraz z fachowcem, który pomógł mi je założyć. Gdy już wisiały na moich oknach czułem się dużo bezpieczniej.

Kolejnego dnia przez okno zauważyłem, że nowy sąsiad wyprowadził się tak szybko, jak się wprowadził. Ulżyło mi, dzięki nowym osłonom na okna czułem się bezpieczniej i sprawiły one w moim mieszkaniu efekt takiej bezpiecznej strefy, zrobiło się przytulnie.