Przejdź do treści

Projektowanie nieruchomości

Wraz z firmą wygraliśmy ogromny, bardzo ważny dla nas przetarg. Najważniejsze było zaprojektowanie odpowiedniego budynku. Długo szukaliśmy odpowiedniego biura projektowego. Wtedy trafiliśmy na architekt Wrocław. Przedstawione przez nich projekty wywarły na nas niesamowite wrażenie. Były naprawdę bardzo interesujące. Odpowiadały naszym potrzebom. Nam jednak nie były potrzebne zwykłe projekty. Po rozmowie z biurem okazało się, że projektowanie budynków użyteczności publicznej to naprawdę ich mocna strona. Przyjrzeliśmy się dokładnie temu, co firma zrobiła do tej pory.

projektowanieTo była po prostu rewelacja! Właśnie tego potrzebowaliśmy. Zaproponowany projekt wraz z naniesionymi przez nas zmianami spodobał się wszystkim. Odpowiadał też potrzebom realizowanego projektu. Współpraca z naszym biurem układała się na tyle dobrze, że spokojnie możemy liczyć na ich pomoc przy innych projektach. Ważne dla nas było to, że architekt Wrocław okazał się fantastyczny nie tylko dla budynków użyteczności publicznej, ale także ze względu na projektowanie domów jednorodzinnych czy projektowanie garaży. Współpraca z ta firmą okazała się strzałem w dziesiątkę. Z projektu wymarzonego domu byłam tak samo zadowolona, jak z wcześniejszych. Nie szukamy już innych biur projektowych. Wiemy bowiem, ze na to możemy liczyć.

Są solidni i rzeczowo i indywidualnie podchodzą do każdego zlecenia. Współpraca z nimi to prawdziwa przyjemność. Każdy z naszych znajomych pracujący z tym biurem ma o nich takie samo, rewelacyjne zdanie. Spokojnie realizujemy nasze projekty w oparciu o nich.