Przejdź do treści

Zakup i instalacja klimatyzacji, w tym sprężarki

sprężarki używane

sprężarki używaneKlimatyzacja w budynku do którego uczęszcza wiele osób jest dużym udogodnieniem pod względem komfortu psychicznego i fizycznego. Zainstalowanie w budynku urządzeń chłodzących wiąże się z wydatkami, jednak inwestycja w przyjazny klimat zwróci się szybciej niż myślisz. Gorącym latem wolimy chodzić do sklepów w których jest chłodno.

Agregaty chłodnicze są wysokowydajnymi urządzeniami, które zadbają o komfort klientów. Zachowanie niskich kosztów energii jest ważnym czynnikiem, dlatego wykorzystujemy agregaty chłodnicze o niskim zużyciu energii. Do obniżenia kosztów, po uzgodnieniu z klientem, stosujemy w agregatach sprężarki używane, których prowadzimy sprzedaż i serwis.
Oferujemy szeroki asortyment części do instalacji klimatyzacji. Nasze zaplecze wyposażone jest w dużą ilość materiałów, przez co naszą pracę wykonujemy terminowo. Naszym hasłem przewodnim wykonywania usług jest: „Nasza klimatyzacja sprzedaż Twoją zwiększy”.
Zapraszamy do sprawdzenia jakości naszych usług w punktach, gdzie z pomieszczeń klimatyzowanych korzysta wielu klientów. Pomyśl sam, wchodzisz do sklepu w gorące lato. Sklep jest mały. W środku jest pięć osób. Po czym wchodzisz do sklepu obok, osób jest pięć, na zewnątrz gorąco. Pomieszczenie jest klimatyzowane. Gdzie pójdziesz następny raz? Klimatyzacja jest nie tylko komfortem, ale także zwiększeniem ilości potencjalnych klientów i Twoich zysków.

Korzystaj z usług w sezonie zimowym, gdzie ceny są o wiele niższe w porównaniu do cen usług wykonywanych latem. Nasz profesjonalizm i długie doświadczenie nie zawiedzie Twojej inwestycji.